Evropa 2 upravila program, vrací se Zorka Hejdová

středa, 9. ledna 2019, 10:25 Aktuality, Rádio MediaGuru

Evropa 2 pokračuje v novém roce v úpravách vysílacího schématu, vrátila se Zorka Hejdová.

Zorka Hejdová, foto: archiv Zorky Hejdové

Zorka Hejdová, foto: archiv Zorky Hejdové

Evropa 2 upravila od nového roku své vysílací schéma. Do vysílání se vrací Zorka Hejdová, která bude vysílat každý všední den od 18:00 do 20:00. Po ní bude nově následovat Večer na maXXimum s Ondřejem Urbanem a Petrem Říbalem. V rámci nového schématu se také posouvá  na pozdější čas show trojice 3v1 – Nikol Štíbrové, Veroniky Arichtevy a Martiny Pártlové. Nově show začíná po 22:00.

Evropa 2 už na konci loňského roku nasadila do vysílání tři nové rubriky, Hvězdnou radu Jakuba Koháka, rádiový formát stand-up show s názvem Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show a hudební rubriku Kultovka Evropy 2. „Nyní přistupujeme k druhé fázi úpravy programového schématu a zaměřujeme se na podvečerní a večerní vysílací sloty a posílení víkendového programu," říká Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active, která vysílání Evropy 2 provozuje. 

3v1, foto: Evropa 2

3v1, foto: Evropa 2

Ondřej Urban a Petr Říbal, foto: Evropa 2

Ondřej Urban a Petr Říbal, foto: Evropa 2

Dodala, že posunutí show 3v1 na noční čas odpovídá zájmu posluchačů i zadavatelů reklamy o senzacechtivý a provokativní obsah. „Právě proto jsem se rozhodli z večerní show udělat late night show vysílanou až po desáté hodině. Díky pozdějšímu vysílacímu času umožníme dámám plně rozvinout jejich dialogy, které jsou nejen velmi osobní a otevřené, ale také často velmi na hraně," vysvětlila Martina Říhová

Do víkendového schématu pak Evropa 2 zařazuje rubriku Víkendový rockový hudební šrapnel a vtipy s postřehy s Chuckem Norrisem.

-mav-