Hollandia jde poprvé s kampaní do televize

čtvrtek, 31. ledna 2019, 12:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Od února začne Hollandia komunikovat v televizi, v duchu hesla „Kvalitu neoklameš“.

Zdroj: Hollandia

Zdroj: Hollandia

Česká mlékárna Hollandia spustí v únoru novou kampaň s heslem „Kvalitu neoklameš“. Jejím cílem je vyzdvihnout benefity Selských jogurtů, které se vyrábějí podle tradiční receptury a obsahují čerstvé mléko, jogurtové kultury a opravdové ovoce. Značka bude poprvé komunikovat i v televizi.

„Rádi bychom našim spotřebitelům připomněli, jak jsou naše Selské jogurty kvalitní. Libujeme si v tradiční receptuře, neodebíráme tuk ze syrového mléka a zpracováváme ho tak, jak ho krávy nadojily. Jogurty neobsahují nepotřebná barviva, aromata a ani stabilizátory. Navíc všechny ovocné složky jsou přírodní,“ vysvětluje Jan Škoda, marketingový manažer společnosti Hollandia.

Kampaň bude k vidění na stanicích skupiny Prima, také se objeví v rádiu, outdooru a na internetu. Rozhlasový spot bude vysílán na Evropě 2 a v síti Hitrádia. Venkovní reklama bude nasazena v Praze na bigboardech a CLV a v online prostředí využije Hollandia reklamu na Facebooku, Google a YouTube.

„Náš reklamní spot je natáčen v bezprostředním okolí naší farmy. Jeho klíčové sdělení je takové, že u nás pomyslný inspektor nejenže nemůže najít žádný prohřešek, ale dokonce se během ochutnání Selského jogurtu zasní natolik, že na chvíli vypadne ze své přísné role a náš produkt ho okouzlí,“ dodává Škoda.

-stk-