Tiskovou mluvčí DRFG je Lucie Heřmanská z Novy

středa, 9. ledna 2019, 13:15 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Investiční skupina DRFG pokračuje v rozšiřování svého PR týmu, na pozici mluvčí přichází Lucie Heřmanská.

Lucie Heřmanská, foto: DRFG

Lucie Heřmanská, foto: DRFG

Na pozici tiskové mluvčí investiční skupiny DRFG nastoupila Lucie Heřmanská. Zodpovídá za budování a udržování vztahů s veřejností a utváření mediálního obrazu skupiny. Na starosti bude mít také interní komunikaci v rámci společnosti a koordinaci mediálních výstupů souvisejících s jednotlivými projekty, které se v rámci portfolia DRFG uskuteční.

Lucie Heřmanská pracovala před nástupem do investiční skupiny DRFG v českých celostátních médiích, například ve vydavatelství Economia. Do skupiny přichází z pozice reportérky hlavního zpravodajství televize Nova, kde se specializovala primárně na politickou a ekonomickou agendu.

Během několika měsíců jde o druhou novou tvář PR oddělení DRFG. Na podzim do skupiny nastoupil také Jan Pastor, který před tím působil v Českém rozhlase, aby se na pozici PR managera podílel na tvorbě mediálního obsahu souvisejícího s činností investiční skupiny.

DRFG je investiční skupina založená v Brně v roce 2011 Davidem Rusňákem. Zaměřuje se především na investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb. Angažuje se také v oblasti podpory kulturních, sociálních a sportovních projektů. 

-mav-