Veletrh Marketing Mix se v únoru koná v Ostravě

pátek, 25. ledna 2019, 07:50 Aktuality, Marketing MediaGuru

Odborný veletrh pro profesionály v oboru marketingu a reklamy se uskuteční na severu Moravy 19. února 2019.

Foto: Marketing Mix

Foto: Marketing Mix

Odborný (B2B) veletrh reklamy a marketingu Marketing Mix, který zároveň přináší konference, přednášky a workshopy, se uskuteční v Ostravě 19. února 2019 v Clarion Congress Hotelu. Je to jediný veletrh reklamy a marketingu na severní Moravě s řadou doprovodných aktivit.

Cílem jednodenní akce je zprostředkovat kontakty mezi firmami z reklamní branže a firmami - uživateli reklamy. Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména marketingoví manažeři firem a odborníci z reklamní branže, také majitelé menších firem a obchodní manažeři.

Na veletrhu se představí vystavovatelé z oblasti reklamy a marketingu. Akce je rozšířena o odborné přednášky. Přednášky jsou rozděleny do 4 tematických bloků:  

  • Konference Digistrategie – Online Marketing 2019 – Reklama 5.0, Videomarketing, B2B marketing, maximalizace pozornosti v on-line prostředí, in-house redakce pro on-line, databáze kontaktů – chabot.
  • Úspěšný web – pro ty, kdo uvažuje o tvorbě nového webu. 
  • Mix trendů a novinek – přednášky z oblasti reklamy a marketingu – segmentace zákazníků, krizová komunikace, jak čelit stereotypům, jak zapojit event, Sklik a jeho novinky.
  • Grafický design aktuálně – co by měl vědět váš grafik, brandcloud, novinky z polygrafické produkce.

Marketing Mix Ostrava je součástí stejnojmenné série veletrhů reklamy a marketingu v Česku. Klade větší důraz na digitální formu marketingu a souběžné konferenční programy. Koná se také v Praze s regionálním zacílením pro oblast Čech a v Brně pro jižní Moravu a Vysočinu. 

Pořadatelem je výstavnická společnost Omnis Olomouc specializující se na pořádání převážně odborných veletrhů.

Další informace najdete na webových stránkách: www.omnis.cz a www.marketing-mix.cz 

Níže si můžete stáhnout volnou vstupenku na akci.

-mav-