Zdeněk Doboš přechází z MP do Komerční pojišťovny

čtvrtek, 31. ledna 2019, 10:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Z vedení marketingu Modré pyramidy odchází Zdeněk Doboš. V pozici ho nahradí Ondřej Suchý.

Zdeněk Doboš, foto: Modrá pyramida

Zdeněk Doboš, foto: Modrá pyramida

Po 11 letech strávených ve vedení marketingu Modré pyramidy se Zdeněk Doboš rozhodl ke změně. S účinností od 1. února 2019 přechází do představenstva Komerční pojišťovny, kde bude ředitelem úseku Vývoj. V čele marketingu Modré pyramidy ho nahradí Ondřej Suchý.

Zdeněk Doboš působil v Modré pyramidě od roku 2007, kdy nejprve v rámci projektu transformace zodpovídal za uvedení retailových produktů Skupiny KB do nabídky Modré pyramidy, později měl v pozici ředitele Marketingu na starosti rebranding a změnu marketingové komunikace. Předtím šest let pracoval v Komerční bance, konkrétně v divizi Řízení finanční skupiny, která měla za úkol restrukturalizaci dceřiných společností po vstupu Société Générale na český trh. 

Ondřej Suchý, foto: Modrá pyramida

Ondřej Suchý, foto: Modrá pyramida

Dobošův nástupce Ondřej Suchý působil doposud v Modré pyramidě přes rok a půl jako manažer podpory strategických partnerů. Dříve pracoval pět let v retailovém bankovnictví Komerční banky a zkušenosti má také z obchodní pozice ve společnosti O2. Vystudoval ekonomiku na České zemědělské univerzitě v Praze.

-stk-