Blesk spouští milionovou hru Trhák, spojuje se i s Mall.cz

pátek, 15. února 2019, 13:30 Aktuality, Tisk MediaGuru

Pátý ročník čtenářské soutěže deníku Blesk startuje, hraje se o miliony korun.

Zdroj: CNC

Zdroj: CNC

Deník Blesk (Czech News Center) spouští od pátku 15. února svoji rozsáhlou čtenářskou výherní soutěž Trhák. Potrvá do neděle 17. března 2019 včetně. Na titulní straně každého výtisku deníku Blesk a Nedělního Blesku najdou čtenáři hrací kupon, který jim po odtržení pásku v jeho střední části odhalí, zda vyhráli.

Trhák čtenářům nabídne rekordní množství cen v souhrnné hodnotě přesahující 19 milionů Kč a slevy a poukazy na nákup za více než 61 milionů Kč u partnerů akce, kterými jsou Mall.cz a Electroworld. Ve hře jsou kromě bonusového kreditu také balíčky volání na týden zdarma od virtuálního telefonního operátora BLESKmobil.

Všechny finanční výhry (10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 a 5000 Kč) budou vypláceny na jakékoliv pobočce České pošty po celou dobu trvání hry!. Soutěž opět letos používá  slogan „Trhni a vyhraj".

Hra bude i tentokrát podpořena masivní kampaní, která zahrnuje vedle media mixu printových a on-line médií z portfolia Czech News Center také spoty ve všech hlavních TV stanicích, plošnou kampaň v nejsilnějších českých rádiích, outdoor (billboardy, polepy autobusů a tramvají, POS materiály u největších prodejců tisku) a samozřejmě kampaň na sociálních sítích.

-mav-