Brain One rozšiřuje svůj kreativní tým

pátek, 22. února 2019, 13:30 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Do kreativního týmu agentury Brain One přicházejí čtyři nové tváře.

Nové tváře v kreativním týmu agentury Brain One (horní řada zleva): Jindřich Jinoch, Marek Linhart, Jan Filip; (dolní řada zleva): Kateřina Kurťáková a Barbora Balgová, zdroj: Brain One

Nové tváře v kreativním týmu agentury Brain One (horní řada zleva): Jindřich Jinoch, Marek Linhart, Jan Filip; (dolní řada zleva): Kateřina Kurťáková a Barbora Balgová, zdroj: Brain One

Kreativní tým agentury Brain One, v jehož čele stojí Marek Linhart, se rozšířil o čtyři nové zaměstnance, a to o Kateřinu Kurťákovou, Jana Filipa, Jindřicha Jinocha a Barboru Balgovu. Nábor nových lidí odráží loňský růst obratu agentury o 60 % na 17 milionů korun. Pilířem růstu byla spolupráce s klienty jako například CZC.cz, Direct pojišťovna, ČEZ a Vivantis i nová spolupráce s firmou Senesi nebo bageterií Panos.

Kateřina Kurťáková přichází na pozici senior designer, z níž se bude starat o tvorbu rozsáhlých vizuálních identit pro klienty požadující vytvoření brandu nebo rebranding. Dříve působila ve studiu Peter & Paul nebo v Ogilvy & Mather.

Dalším designérem se stal Jan Filip, jenž má na starosti především digitální design, přizpůsobení korporátních identit pro různorodé digitální platformy a kampaně. Zkušenosti má z Kaspen/Jung von Matt.

Na pozici ideamakera a seniorního copywritera nastupuje Jindřich Jinoch, který dříve pracoval v Saatchi & Saatchi, Kaspen/Jung von Matt a Scholz & Friends. Jeho specializací jsou kreativní koncepty a tvorba textů. Je rovněž autorem loňské básnické sbírky Na Větrově.

Art directorem se stává Barbora Balgová, která přichází z Triad Advertising a dříve působila také ve vydavatelství Economia nebo agentuře VCCP. Její doménou jsou zejména ilustrátorské práce. Mimo jiné má na starosti například ilustrace pro projekt bezjablka.cz.

Brain One zároveň spojila síly s audiovizuálním týmem Bumerang.film a grafickým studiem Spoj.se, které jsou nyní součástí skupiny agentur Brain Family. Dohromady tvoří tým 33 profesionálů. Z reklamní agentury se Brain One změnil na marketingovou firmu, nabízející služby od výzkumu a analýzy trhu přes strategii až po tvorbu kreativních reklamních kampaní.

-stk-