Raiffeisenbank si na reklamu vybírá DDB a Triad

středa, 27. února 2019, 12:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nadlinkovou komunikaci Raiffeisenbank zajistí DDB, sociální sítě Triad Advertising.

Zdroj: Raiffeisenbank

Zdroj: Raiffeisenbank

Raiffeisenbank si ve výběrovém řízení vybrala kreativní agentury na zajištění marketingové komunikace. Nadlinkové kampaně bude připravovat agentura DDB, o sociální sítě se postará slovenská agentura Triad Advertising.

Výběrového řízení na ATL agenturu se zúčastnilo šest subjektů včetně agentury Made By Vaculík, která vytvářela reklamní kampaně pro značku Raiffeisenbank po uplynulé dva roky. S DDB plánuje banka nový dlouhodobý kreativní koncept, který tak nahradí dosavadní komunikaci s detektivem Arturem a Viktorií. Stávající positioning značky má však zůstat zachován.

Triad Advertising bude tvořit obsahovou strategii a budování image značky na již fungujících profilech na Facebooku, Twitteru a LinkedInu. S novou agenturou banka zároveň plánuje spustit vlastní profil na Instagramu, a začít tak více komunikovat na mladší cílovou skupinu.

„Na Facebooku se Raiffeisenbank pravidelně umisťuje na předních příčkách v počtu interakcí u vydávaných příspěvků, tento trend chceme dále zlepšovat a přicházet s co nejrelevantnějšími příspěvky. Stále nám jde o kvalitu komunikace s klientem ne o kvantitu počtu postů,” říká Hana Kovářová, ředitelka marketingu Raiffeisenbank.

-stk-