Cinema City na digitální komunikaci volí Dark Side

středa, 27. března 2019, 07:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Digitální komunikaci sítě multikin Cinema City zajistí agentura Dark Side.

Zdroj: Cinema City

Zdroj: Cinema City

Síť multikin Cinema City si ve výběrovém řízení na zajištění digitální komunikaci vybrala agenturu Dark Side. Do tendru odevzdalo nabídky osm agentur. Vítěze vybírala komise podle scoringového systému obsahující kategorie pochopení briefu, analýzy cílové skupiny, strategie a kreativní aplikace.

„Výběr dodavatele byl náročný a úroveň prezentací a nápadů vysoká. U Dark Side se nám líbila nejen dobře uchopená kreativa, ale také realistická a konkrétní strategie dosahování výsledků. Potřebujeme silného partnera, protože digitální komunikace se sociálními médii v čele se v posledních letech stala prioritounašeho komunikačního mixu,“ okomentoval výběr Robert Švec, marketingový manažer Cinema City.

„Naším cílem je posunout Cinema City směrem k nové fresh a neotřelé komunikaci, kterou si podle nás jejich byznys zaslouží,“ doplňuje Michal Vokoun, Head of Social Media agentury Dark Side, která v minulosti pracovala pro konkurenční CineStar.

Společnost Cinema City byla založena v České republice roku 1999. V současné době vlastní 14 multikin v Praze, Brně, Liberci, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a v Ostravě. Rovněž provozuje formáty IMAX, 4DX a VIP Chodov. Je součástí skupiny Cineworld Group, druhého největšího provozovatele kin na světě, jenž působí na šesti trzích kontinentální Evropy, ve Velké Británii, Izraeli a USA.

-stk-