Ecommerce-academy.cz otevírá nové workshopy

úterý, 19. března 2019, 19:00 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Projekt, na kterém spojili své síly i Milan Merglevský a Marek Kobulský, rozšiřuje svůj záběr.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Pod novým názvem Ecommerce-academy.cz lze navštívit další e-commerce workshopy od předních českých profesionálů nejen z online marketingu. Nové workshopy povedou např. Filip Podstavec, právnička Petra Dolejšová, PPC specialisté Martin Zítek a Ondřej Bartas nebo Jiří Vítek. Jejich společným cílem je přiblížit složitá marketingová témata zástupcům agentur, klientům, majitelům a manažerům firem i jednotlivcům (freelance konzultantům) a především ukázat nové cesty ke zvýšení efektivity marketingových a technologických investic v e-commerce, které společně řešili v rámci své mnohaleté praxe.

Kromě workshopu Data Driven Atribučního modelování v marketingu přibyly do nabídky workshopy jako Svět velkého brandingu a TV reklamy zaměřený na propojení TV a digitálního světa Jiřího Vítka nebo Právo v online marketingu Petry Dolejšové.

Do programu jsou zařazeny i další workshopy, díky kterým je možné prohloubit si odborné znalosti v oblasti dat a automatizace v nejenom v e-commerce, například workshop Jak efektivně automatizovat nejenom PPC kampaně v e-commerce Ondřeje Bartase a Martina Zítka, Plánování a datové integrace v e-commerce Stanislava Jílka a Milana Merglevského, Zákaznická analytika (CLV) od Marka Kobulského nebo Základy OpenRefine a data mining od Filipa Podstavce.

V rámci vybraných workshopů navíc účastníci získávají na rok zdarma přístup do BETA verzí analytických aplikací, které Milan s Markem společně vytvářejí (např. Marketing Attribution Tool), případně zdokumentované a automatizované frameworky pro datové integrace a řízení i plánování marketingových investic připravené v rámci Google Cloud Platform.

Více o jednotlivých workshopech je možné najít na www.ecommerce-academy.cz.

-mav-