Firma Baťa představila v Praze nový koncept prodejny

čtvrtek, 7. března 2019, 16:50 Aktuality, Retail MediaGuru

Baťa na pražském Andělu otevírá nový koncept prodejny, rekonstrukce celé sítě bude však pozvolná.

Baťa otevírá prodejnu v novém konceptu na pražském Andělu, zdroj: Baťa

Baťa otevírá prodejnu v novém konceptu na pražském Andělu, zdroj: Baťa

Značka Baťa otevřela na pražském Andělu vlajkovou dvoupodlažní prodejnu v novém konceptu. Nabízí možnost nákupu nejen na místě, ale i na internetu.

Interiér prodejny navazuje na globální designový koncept Baťa Red Two navržený italskými architekty, který je tvořen kombinací kovu a skla v bílo-červeném provedení. Cílem je vytvořit světlé, čisté a vzdušné prostředí.

„Koncept bílo-červené butikové prodejny je díky svému uspořádání mnohem přehlednější než starší koncepty. V prodejní části nenajdete žádné krabice, díky tomu působí celý prostor elegantně a čistě. Na místě je současně i dostatek moderního sezení pro naše zákazníky, které jim zaručí pohodlí a prostor při výběru obuvi,“ vysvětluje Ondřej Cedidla, Marketing Manager pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroj: Baťa

Zdroj: Baťa

Zdroj: Baťa

Zdroj: Baťa

Zdroj: Baťa

Zdroj: Baťa

Z důvodu bezkrabicového konceptu se nikdo z nakupujících sám neobslouží a je mu zajištěn zákaznický servis ze stran prodavačů. K dispozici je kompletní sortiment s více než dvanácti tisíci páry obuvi a doplňků. „Mimo baťovské značky a naše exkluzivní a limitované kolekce je pro naše zákazníky v nabídce připravena i další obuv značek jako je Gabor, Högl, Vagabond nebo sportovní boty od značek Adidas, Nike, Merrell nebo Skechers. Celková nabídka činí více než 12 tisíc párů bot v dámských, pánských a dětských kolekcí,“ doplňuje Ondřej Cedidla. 

Otevření nového reprezentativního flagship store je dalším krokem vizuálního vývoje společnosti, která letos představila nový marketingový koncept Překvapivě Baťa“, a stejně tak nové tváře pro sezónu 2019 Taťánu a Ondřeje Gregor Brzobohaté.

Prodejna je v novém konceptu čtvrtá v pořadí, dříve již byly otevřeny v DBK na Budějovické, v Brně a Mariánských Lázních. Následná rekonstrukce pobočkové sítě však bude pozvolná.

-stk-