Mall.TV nasazuje komediální seriál o reklamě Všechno je jinak

středa, 27. března 2019, 07:25 Internet & Mobil MediaGuru

Mall.TV začne vysílat nový seriál, který humorně vykresluje svět reklamy.

Herci a tvůrci seriálu Všechno je jinak, foto: MediaGuru.cz

Herci a tvůrci seriálu Všechno je jinak, foto: MediaGuru.cz

Nový seriál z prostředí reklamní agentury Všechno je jinak nasazuje od 28. března internetová televize Mall.TV. První díl nabídne v předpremiéře už ve středu. Režiséři Jan Prušinovský a Vladimír Škultéty parodují v komediálním seriálu svět reklamních a mediálních agentur. Na vzniku seriálu se také podílela produkční firma Offside Men.

Příběh se točí kolem trojice kreativců, kteří se musí vypořádávat s nesmyslnými pokyny ředitele agentury a také svých klientů. Sami přitom talentem a pílí zrovna nepřekypují a libují si v různých zvláštnostech – tak například zadumaná copywriterka (Eliška Křenková) našla zalíbení v teraristice. Sekunduje jí audiovizuální editor Levy (Jan Strejcovský). Vedoucí kreativního oddělení (Kryštof Hádek) chodí pravidelně na kobereček ke svému šéfovi (Viktor Tauš) a zmítá se v neustálé snaze vyhovět svým klientům. Ti ale své požadavky často mění (odtud název Všechno je jinak), a vzniká tak spleť humorných situací vykreslující vztah kreativců a klientů, vedoucí ke vzniku až tragicky špatných kampaní, které ale mají překvapivě vynikající ohlas či skvělé dopady na prodeje. 

Komediální seriál má celkem šest dílů, každý z nich vykresluje vznik jedné kampaně. 

Mall.TV představila v premiéře první díly seriálu v úterý večer v rámci festivalu Febiofest. Na páteční večer (29.3.) připravila veřejné promítání všech šesti dílů v pražském kině Světozor.

-mav-