Mondelēz podporuje novou kampaní značku Opavia

pondělí, 11. března 2019, 18:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pod titulem „Opavia po generace v rodinách“ rozehrává Mondelēz novou kampaň své značky sušenek a oplatek.

Zdroj: Mondelēz

Zdroj: Mondelēz

Společnost Mondelēz se rozhodla významně marketingově posílit svou sušenkovou a oplatkovou značku Opavia. Od března až do Vánoc ji podpoří v několika vlnách kampaní s podtitulem „Opavia po generace v rodinách“. 

Cílem kampaně je představit Opavii jako tradiční rodinnou značku, která spojuje generace, vyvolává pozitivní emoce, vzpomínky na dětství a společné chvíle se svými nejbližšími.

Kampaň poběží v televizi, na internetu, sociálních sítích a také v místě prodeje v České republice i na Slovensku. 

„Přizvali jsme ke spolupráci renomované partnery a věřím, že se nám po desetiměsíčním úsilí podařilo do reklamního spotu dostat ta správná sdělení a ukázat, že rodinu posilují a spojují malá gesta, drobné radosti a společné momenty, a že do toho po generace patří i naše produkty Opavia,“ popisuje Gianluca Bonanni, ředitel marketingu pro segment pečených produktů. 

Kreativní návrh kampaně vznikl v agentuře Geometry Prague pod vedením Julie Dovlatove, produkci zajistila společnost FilmService. Režie spotu se ujal Tomáš Mašín. 

Značka Opavia se v současné době používá jako takzvaná zastřešující značka, pod kterou spadá několik brandů z portfolia plněných a suchých sušenek, formovaných oplatek a plněných oplatek, známých na českém a slovenském trhu.

-stk-