Seznam spouští masový reklamní video formát, konkuruje TV

pondělí, 11. března 2019, 13:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Nový inzertní formát Seznam Reach Video má nabídnout klientům obdobný zásah jako televizní reklama.

Petr Daneš, foto: Seznam.cz

Petr Daneš, foto: Seznam.cz

Seznam.cz uvádí nový produkt pro inzerenty s názvem Seznam Reach Video, který kombinuje různé možnosti videoreklamy. Zadavatelé mohou podle Seznamu s pomocí Seznam Reach Videa oslovit většinu své cílové skupiny v online prostředí. Formát má z hlediska zásahu ambici konkurovat televizní reklamě.

Nový reklamní formát je aktuálně dostupný na webech Seznam.cz, Stream.cz, Proženy.cz, Sport.cz, Super.cz, Garáž.cz a na zpravodajských platformách Seznam Zprávy a Novinky.cz. Ideální stopáž pro reklamní sdělení je do dvaceti vteřin, maximální délka videa je však až šedesát vteřin.

Formát Seznam Reach Video je vhodný zejména pro zadavatele, kteří chtějí zlepšit povědomí o své značce. „Seznam Reach Video dokáže v kombinaci s behaviorálním cílením velmi dobře doplnit televizní kampaň v zásahu specifických cílových skupin, u kterých je frekvence sledování TV na nižší úrovni než v celkové populaci,“ říká Petr Daneš, manažer videoreklamy Seznam.cz.

Podle posledních dostupných dat společnosti Median je možné novým formátem zasáhnout až 80 % cílové skupiny ve věku 15-69 let. „Díky Seznam Reach Videu jsou nově zadavatelé schopni oslovit například 2,4 milionu uživatelů se zájmem o auto segment, 1,3 milionu uživatelů se zájmem o módu nebo téměř milion žen ve věku 18-40 let,“ doplňuje Daneš.

-mav-