Dm drogerie zavádí plnicí stanice na čistící a prací prostředky

úterý, 30. dubna 2019, 12:15 Aktuality, Retail MediaGuru

Společnost dm drogerie markt nově zavedla v pilotním provozu na dvou prodejnách plnicí stanice na čisticí a prací prostředky od značky Yellow & Blue.

Dm drogerie testuje zájem zákazníků o opětovně plnící stanice na dvou prodejnách v Praze. Zdroj: dm drogerie markt

Dm drogerie testuje zájem zákazníků o opětovně plnící stanice na dvou prodejnách v Praze. Zdroj: dm drogerie markt

Společnost dm drogerie markt testuje od konce dubna 2019 nový koncept plnicích stanic na ekologické čisticí a prací prostředky zatím ve dvou prodejnách v Praze v nákupních centrech Černý Most a Chodov.

Ekoprodukty značky Yellow & Blue si zákazníci mohou načepovat do opakovaně použitelných plastových nádob v objemu 1 nebo 1,5 litru. Ty si zakoupí při prvním nákupu a mohou je v prodejnách řetězce po vypotřebování obsahu znovu naplnit. Opakovaným naplněním 1l lahve zákazníci ušetří nejen náklady, ale i 60 g plastu a tím pádem také životní prostředí.

Pokud bude o plnicí stanice zájem, plánuje je společnost rozšířit i na další prodejny. Certifikovaná stáčená ekodrogerie značky Yellow & Blue nabízí zákazníkům výběr ze čtyř možností. 

Dm drogerie se dlouhodobě snaží nabízet produkty přispívající k trvalé udržitelnosti, bio a další. Zákazníky k nim od loňského roku navedou tzv. zelené etikety, kterými společnost označila více než 2000 produktů. Zároveň i sortiment nákupních tašek nabízí široký výběr ekologicky šetrných variant.

-zue-