Milka chce kampaní oživit tradici hledání vajíček

pátek, 5. dubna 2019, 16:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Milka startuje velikonoční kampaň, nabízí tipy na uspořádání vajíčkobraní.

Zdroj: FB Milka

Zdroj: FB Milka

Značka čokolády Milka v letošní velikonoční kampani vybízí spotřebitele, aby se připojili k tradici hledání vajíček.

„Zvyk v podobě hledání velikonočních vajíček má v našem regionu kořeny sahající až do 16. století. V průběhu let byl poněkud upozaděn na úkor pomlázkování a dalších tradic. Jde přitom o hravou zábavu, která je vhodná i pro malé děti a která dokáže spojit generace, vytáhnout je ven do přírody, do parku, lesa nebo na zahradu, kde se vajíčkobraní nejčastěji odehrává,“ říká Lucie Hasincová, manažerka značky Milka. „Vajíčkobraní, stejně jako značka Milka, v sobě spojují tradici a jemnost. Proto jsme se rozhodli pro naše spotřebitele tento zvyk oprášit a kampaní se je snažíme přimět k tomu, aby ho přijali za svůj, a rozšířili o vajíčkobraní své rodinné tradice,“ doplňuje Hasincová.

Milka na speciálním webu vajickobrani.cz přináší řadu tipů a návodů, jak takové hledání vajíček uspořádat. Zároveň na něj upozorňuje kampaní v televizi, na internetu a sociálních sítích Youtube, Facebook a Instagram, kde ji podpoří na své účtu Thesikls cestovatelská rodina Šiklových. Součástí komunikace bude i soutěž o velikonoční produkty Milka.

Televizní spot Milky s tematikou velikonočního vajíčkobraní

Televizní spot pochází z dílny amsterdamské agentury Wieden+Kennedy. Za konceptem kampaně pro Česko, Slovensko a Maďarsko stojí agentura Outbreak, jež také zastřešuje realizaci na českém a slovenském trhu. O PR se stará Native PR. V Maďarsku realizuje kampaň agentura HPS.

-stk-