Na letišti byly otevřeny dvě prodejny We are Food Lovers

sobota, 6. dubna 2019, 08:15 Aktuality, Retail MediaGuru

Společnost Lagardere Travel Retail otevřela na Letišti Václava Havla v Praze dvě prodejny v novém konceptu s názvem We are Food Lovers.

Novy koncept prodejen na Letišti Václava Havla. Zdroj: Lagardere Travel Retail

Novy koncept prodejen na Letišti Václava Havla. Zdroj: Lagardere Travel Retail

Společnost Lagardere Travel Retail, která provozuje maloobchodní koncepty převážně v dopravních zónách, otevřela na Letišti Václava Havla v Praze dvě prodejny v nové konceptu s názvem We are Food Lovers. Nabízí zde široký výběr regionálních kvalitních produktů většinou od více než 50 českých dodavatelů. V prodejnách je kladen důraz na propojení potravin s pravdivými příběhy jejich výrobců, které jsou odvyprávěny ve zkratce přímo u samotných produktů, nebo případně přes QR kód. „Hlavní myšlenkou bylo představit a prodávat české produkty s jejich unikátním „rodokmenem“. Cestující tak mohou darovat nejen chutný dárek, ale i originální lokální příběh,“ vysvětluje Ivana Holubová, Marketing & Product Manager.

Prodejny We are Food Lovers jsou na letišti v Praze celkem dvě. Zdroj: Lagardere Travel Retail

Prodejny We are Food Lovers jsou na letišti v Praze celkem dvě. Zdroj: Lagardere Travel Retail

V nabídce jsou jak potraviny jako čerstvé sýry, uzeniny, ovocné a bylinné destiláty, česká piva nebo česká a moravská vína, tak také produkty, jejichž design balení je přímo navržený pro letištní prodejny (např. Med Dřevíč nebo  Bio Vavřinec). Nechybí ani doplňkový dárkový sortiment spojený s jídlem v podobě tradičních českých utěrek, zástěr a chňapek.

Prodejny mají dřevěný design  a pravidelně se zde budou pořádat ochutnávkové akce ve spolupráci s českými dodavateli, kteří tak mají šanci prezentovat své produkty směrem k zákazníkům z celého světa. Provozovny se nacházejí na Terminálu 1 mezi prstem A a B a Terminálu 2, prst D. Lagardere provozuje v ČR asi 360 prodejních míst s různými maloobchodními koncepty nejen na letišti, kde to jsou například prodejny s módou The Fashion Place, obchod s kosmetikou Rituals nebo třeba prodejny s občerstvením Paul a řada dalších.

-zue-