Prima na podzim nasadí druhou řadu seriálu Temný Kraj

úterý, 23. dubna 2019, 07:25 TV MediaGuru

Prima ukončila natáčení druhé řady seriálu Temný Kraj a s jejím vysíláním počítá letos na podzim.

Temný Kraj II, foto: FTV Prima

Temný Kraj II, foto: FTV Prima

Televize Prima připravuje do svého letošního podzimního vysílání druhou řadu seriálu Temný Kraj, vyplynulo z informací, které televize poskytla ve svém pondělním vysílání. Prima totiž aktuálně druhou řadu seriálu dotočila a začne ji připravovat do vysílání.

V hlavní roli pokračování seriálu Temný Kraj, které se začalo natáčet na podzim loňského roku, se znovu objeví Lukáš Vaculík. V seriálu pokračuje i Tereza Kostková. Autorsky za příběhem stojí sestry Jitka a Kateřina Bártů.

První řada seriálu, kterou Prima vysílala od ledna do dubna 2017, se zařadila k nejúspěšnějším seriálům Primy v posledních letech. Průměrná sledovanost dvanácti dílů představovala 1,5 mil. diváků starších 15 let při podílu 32 %. Nejsledovanější díl první řady se dokonce přehoupl přes hranici 1,7 mil. diváků (15+). 

Prima ve svém nedělním vysílání v současnosti reprízuje první řadu. Reprízovaný úvodní díl první série se stal v neděli 21. dubna pořadem večera. 

„Věříme, že Temný Kraj 2 bude ještě úspěšnější než první série,“ uvedl na startu natáčení seriálu Roman Mrázek, programový ředitel Prima Group.

-mav-