Tváří fotbalové kampaně Pepsi je Salah s Messim

pátek, 5. dubna 2019, 14:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci fotbalové kampaně Pepsi pracuje s Lionelem Messim a Mohamedem Salahem.

Pepsi letos uvádí fotbalovou limitovanou edici plechovek, zdroj: PepsiCo.

Pepsi letos uvádí fotbalovou limitovanou edici plechovek, zdroj: PepsiCo.

Pepsi v dubnu startuje svou letošní fotbalovou kampaň, v níž přináší soutěž o zájezd na finále Ligy mistrů. Tvářemi se stali Lionel Messi a Mohamed Salah.

Spojení značky s fotbalem bude až do května podpořené televizním spotem, v němž si zahráli oba dva zmínění fotbalisté. Ti se také objeví na limitované edici plechovek. „Jde o aktivity, kterými chceme tento rok podpořit několikaroční budování povědomí o značce Pepsi jako o partnerovi fotbalu, který je naší dlouhodobou komunikační platformou,“ popisuje Kateřina Komárková, manažerka značky Pepsi pro ČR a SROV. Kolová značka přitom podporuje nejen českou fotbalovou reprezentaci, ale i kluby jako jsou pražská Sparta a Slavie, FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Nová globální reklama značky Pepsi s Lionelem Messim a Mo Salahem

Součástí kampaně je i soutěž, jež je postavena na sbírání a nahrávání soutěžních kódů umístněných na půllitrových baleních Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Višeň, 7Up a Mirinda. „Soutěžní produkty budou označeny žlutým víčkem s nápisem ‚Soutěž‘. Na etiketě je představena mechanika soutěže s odkazem na webovou stránku, na kterou je potřeba kód nahrát. Aktivita bude podpořena desetisekundovým televizním spotem a POS materiály. Kampaň budeme podporovat nejen mediálně, ale i přímo na stadionech. Fanoušci fotbalu dostali příležitost získat první herní kód například na utkání Česko –Brazílie,“ upřesnila Kateřina Komárková.

Hlavní cenou je kompletně zajištěný zájezd na finálový zápas Ligy mistrů ve španělském Madridu pro dvě osoby. Do slosování přitom budou zařazeni všichni soutěžící bez ohledu na počet nahraných kódů.  Kromě toho se soutěží i o denní výhry jako například o herní konzoli Sony PlayStation 4 či oficiální produkty Ligy mistrů UEFA. Garantovanou výhrou pro všechny soutěžící, kteří nahrají 11 kódů, je jednodenní předplatné O2 TV.

Produkci kampaně zajišťuje agentura Ritual.

-stk-