Vermont přivádí na český trh Brooks Brothers

středa, 3. dubna 2019, 16:05 Aktuality, Retail MediaGuru

Novou módní značku Brooks Brothers přidává do svého portfolia společnost Vermont. První butik otevírá v pražském Myslbeku.

Zdroj: FB Inspired by Vermont

Zdroj: FB Inspired by Vermont

Společnost Vermont rozšiřuje své portfolio značek, které zastupuje na českém trhu. Nově přidává americkou značku Brooks Brothers, která nabízí pánskou i dámskou módu typu smart casual. První obchod Brooks Brothers otevírá v pražské Nákupní Galerii Myslbek. 

Novou značku podporuje Vermont v tisku a na internetu, například prostřednictvím newsletteru nebo sociálních sítí. „Do budoucna plánujeme větší podporu, a to nejen v rámci našich vlastních komunikačních kanálů, ale i těch externích,“ přibližuje na dotaz MediaGuru.cz PR manažerka skupiny Vermont Markéta Mikšíková. 

Značka Brooks Brothers byla založena v roce 1818 v New Yorku. Původně se zaměřovala pouze na pánskou módu, později rozšířila svou nabídku i na ženy. Mezi její zákazníky se řadí téměř všichni američtí prezidenti od Abrahama Lincolna, Theodora Roosevelta, Johna F. Kennedyho po Baracka Obamu. Dnes má Brooks Brothers své prodejny ve více než 70 zemí světa.

Do portfolia společnosti Vermont dále patří kromě novinky také Gant, La Martina, Karl Lagerfeld, Nautica, Odd Molly, Peak Performance nebo Camel Active.

-stk-