ČT zveřejnila rozpis vysílaných zápasů na MS v hokeji

čtvrtek, 9. května 2019, 07:25 Aktuality, TV MediaGuru

V pátek startuje hokejové mistrovství, Česká televize odvysílá všechny zápasy.

Robert Záruba, foto: ČT

Robert Záruba, foto: ČT

Česká televize odvysílá z nadcházejícího MS v hokeji živě všech čtyřiašedesát utkání turnaje v Bratislavě a Košicích. „Zápasy, které se časově překrývají, mohou diváci sledovat na webových stránkách a přes zelené tlačítko aplikace HbbTV, nebo později v televizi ze záznamu,“ uvedl autor projektu, komentátor a průvodce studiem Robert Záruba.

Zápasy v Bratislavě budou komentovat Robert Záruba a Tomáš Jílek, experti David Pospíšil, Milan Antoš a Petr Hubáček. V Košicích se budou střídat Michal Dusík a Ondřej Zamazal s expertem Martinem Procházkou. Z reportérské pozice se přihlásí Darina Vymětalíková, která bude sledovat zejména národní tým a Ondřej Tomek, jenž mimo jiné zprostředkuje atmosféru před bratislavskou arénou.

Televizní utkání vždy doprovodí Studio MS, které má Česká televize postaveno přímo v aréně Ondreje Nepely v Bratislavě. Průvodci programu budou Jiří Hölzel a Robert Záruba.

Česká televize připravila k mistrovství také novou aplikaci HbbTV. Spuštěna bude ve čtvrtek, stejně jako aplikace ČT sport online, v níž bude možné sledovat internetové přenosy. Připraveny jsou webové stránky, na nichž diváci naleznou i kompletní program vysílání.

Na rozpis vysílání zápasů se můžete podívat v dokumentu níže.

-mav-