Isover natočil seriál, kde radí kutilům

čtvrtek, 23. května 2019, 07:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Firma Isover odstartovala mediální kampaň na podporu svého nového desetidílného seriálu zaměřeného na řemeslníky a kutily, inspirovala se u krimiseriálů.

Zdroj: Isover

Zdroj: Isover

Isover, výrobce tepelných, zvukových a protipožárních izolací, patřící do skupiny Saint-Gobain, spustil mediální kampaň na svůj nový desetidílný seriál zaměřený na řemeslníky a kutily. 

„Z důvodu nedostatku řemeslníků v posledních letech stále častěji izolační a zateplovací práce realizují vlastními silami i kutilové, kteří se ale často dopouštějí základních chyb při aplikaci. Rozhodli jsme se proto v kampaních zaměřit právě na tuto skupinu,“ vysvětluje Lucie Remeňová, marketingová specialistka Isover. 

V seriálu s názvem Izolační Inspektoři sledují diváci příběh dvou odborníků na izolace, zkušeného Petra a jeho nové kolegyně Evy. Oba postupně zkoumají jednotlivé stavby a na rekonstrukcích ukazují nejčastější pochybení, ke kterým při zateplování dochází i ve skutečném světě. „Inspiraci jsme našli v kriminálních seriálech, jejichž forma nám umožnila rozvíjet vztah mezi hlavními protagonisty a zároveň sledovat nejčastější chyby,“ říká Lenka Sršňová, produkční manažerka Bumerang.film.

Digitální linku v podobě Youtube videí, Facebook reklam a online bannerů doplní OOH plochy. Kampaň je plánovaná až do podzimu a veškerá komunikace povede na webovou stránku firmy. Ta nabídne vedle samotného seriálu i textové návody, detailní fotografie a doprovodná videa.

Koncept připravila marketingová agentura Brain One, pro kterou se jedná o třetí spolupráci se společností Isover od roku 2017. Produkci kampaně i seriálu zajistil Bumerang.film ze skupiny Brain Family. 

-zue-