Manner uvede na český trh v červnu kakaový nápoj

úterý, 4. června 2019, 13:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značka Manner rozšiřuje svůj sortiment, do Česka přiváží svůj kakaový nápoj.

Novinka z portfolia značky Manner – kakaový nápoj, zdroj: Josef Manner

Novinka z portfolia značky Manner – kakaový nápoj, zdroj: Josef Manner

Značka cukrovinek Manner rozšiřuje svůj sortiment o kakaový nápoj. Výrobce oplatek tak oživuje produkt, který vyráběl již v roce 1898. Novinka bude na českém trhu k dostání od poloviny června, kdy počítá se zařazením v řetězcích Tesco, Billa, Albert, Penny či Travel Free. 

Novinka bude prodávána v růžovo-červeném balení o 450 g. Zatímco červená barva odkazuje na historickou dózu tehdejšího kakaa, růžová je barva značky Manner. Písmena C ve slově Cacao mají rovněž připomenout kořeny produktu. 

Kakaový nápoj Manner je rozpustný jak ve studeném, tak horkém mléku, ale i v náhradě mléka. Nápoj je certifikován fair-trade, je veganský a vyrábí se z bobů ve vídeňské pražírně značky. 

Nový produkt podpoří značka kampaní, jež poběží v tisku, rádiu, na internetu a sociálních sítích. Její součástí budou i PR aktivity, degustace a sampling. 

Manner na český trh uvádí ještě další novinky. Ve spolupráci s Mlékárnou Valašské Meziříčí představuje Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky s vanilkovou, čokoládovou a oříškovou příchutí. Přes distributora Bottles & Labels přináší likér s příchutí svých oplatek Manner Neapolitaner. 

Tříletá spolupráce s Mlékárnou Valašské Meziříčí je završena trojicí jogurtů, zdroj: Josef Manner.

Tříletá spolupráce s Mlékárnou Valašské Meziříčí je završena trojicí jogurtů, zdroj: Josef Manner.

Společnost Josef Manner & Comp AG byla založena v roce 1890 v Rakousku, kde je v současnosti dvojkou na trhu s cukrovinkami. Kromě oplatek Manner Neapolitaner patří do jejího portfolia mimo jiné značky Casali s Rum-Kokos a Schoko-Bananen, Napoli s DrageeKeksi, Mozartkugeln Victor Schmidt a nugátové výrobky značky Ildefonso. Výrobky Manner se prodávají v přibližně 50 zemích po celém světě.V roce 2017 dosáhla společnost obratu ve výši 203,5 milionů eur.

-stk-