Portál Bezrealitky v letní kampani propaguje svou aplikaci

úterý, 18. června 2019, 11:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Portál Bezrealitky podtrhuje letní kampaní rychlost a jednoduchost svých služeb.

Zdroj: Bezrealitky

Zdroj: Bezrealitky

Český portál Bezrealitky, umožňující prodej a pronájem nemovitostí svépomocí, představil letní kampaň. Jejím cílem je upozornit především na rychlost a jednoduchost transakce, kterou nabízí mimo jiné i prostřednictvím své mobilní aplikaci.

Kampaň bude nasazena v červnu a červenci na internetu, v rádiu a outdooru. „Zvolili jsme kombinaci jednoduchého sdělení pro outdoor, kde pokračujeme v přímé komunikaci naší garance, se vtipným rozvedením hlavních benefitů pomocí příběhů v audiovizuální části kampaně. Chceme jasně ukázat, jak rychlý a jednoduchý je díky Bezrealitky prodej i pronájem nemovitostí,“ popisuje Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky, a dodává: „Máme to štěstí, že znalost naší značky i služby je konstantě vysoká, proto si můžeme dovolit v některých formátech redukovat sdělení na tu nejelementárnější úroveň. A zbylé pak využít k tomu, abychom naopak předali náladu a tonalitu naší značky, tak jak jí dlouhodobě cítíme.“

Zdroj: Bezrealitky

Zdroj: Bezrealitky

Kampaň vznikla in-house pod vedením marketingové manažerky Barbory Gschwengové ve spolupráci s agenturou FYI Prague. Režii i produkci zajistili Givinar Kříž a Jordan Haj.

-stk-