Publicis sjednocuje PR služby pod značku Kindred.MSL

úterý, 25. června 2019, 15:00 Aktuality, PR MediaGuru

Pod novou značku Kindred.MSL přeskupuje skupina Publicis své PR a influencer služby.

Publicis Groupe zakládá novou značku Kindred.MSL (zleva): Tomáš Vozáb, Martin Ježek a Tomáš Varga, zdroj: Publicis

Publicis Groupe zakládá novou značku Kindred.MSL (zleva): Tomáš Vozáb, Martin Ježek a Tomáš Varga, zdroj: Publicis

Po spojení se skupinou Kindred reorganizuje Publicis Groupe své služby v oblasti PR a influencer marketingu. Agentury MSL se přesouvá pod Kindred. Vzniká tak nová značka Kindred.MSL, jež se zaměří na oblasti influencer marketingu a strategického PR.

Nově spojený tým povede jako strategický ředitel Martin Ježek, který se v Kindred dlouhodobě věnuje propojování dat a kreativity. Na pozici Head of Reputation se k němu připojí Tomáš Vozáb, jenž je ve skupině zodpovědný za PR, influencer marketing a event marketing.

Pod novou značkou bude na český trh uvedena platforma Fluency, jež využívá k maximalizaci influencer marketingu technologie a strojové učení. Plně k dispozici bude od září.

„V Publicis Groupe chceme propojovat expertízy napříč jednotlivými agenturními týmy a v duchu přístupu Power Of One nabízet klientům jedno komplexní řešení. Přesun týmu MSL pod křídla Kindredu dával z tohoto pohledu od začátku smysl. Vznik Kindred.MSL a aktivní využívání platformy Fluency posunou naše kompetence v oblasti PR a influencer marketingu na další úroveň,“ komentuje změny Tomáš Varga, CEO Publicis Groupe pro střední Evropu.           

Agentura MSL vznikla v České republice v roce 2017. Své pobočky má v regionu ale i v Polsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku nebo Turecku. Její regionální aktivity koordinuje varšavský hub, který vede Sebastian Hejnowski, výkonný ředitel MSL CEE a Chief Growth Officer polské pobočky Publicis Groupe.

-stk-