Expres FM a Classic Praha využívají tváře TV Seznam

úterý, 30. července 2019, 12:00 Aktuality, Rádio, Reklama MediaGuru

Rádia Expres FM a Classic Praha uvádějí kampaň na zvýšení povědomí, ve které pracují s tvářemi Televize Seznam.

Zdroj: Seznam.cz

Zdroj: Seznam.cz

Seznam.cz spustil brandovou kampaň na rádia Expres FM a Classic Praha, jejímž cílem je zvýšení povědomí o samotných stanicích s akcentem na jejich propojení s domovskou stránkou Seznam.cz. Právě na ní totiž lidé nově najdou player, díky kterému si mohou obě rádia spustit.

Zatímco hlavní myšlenkou kreativy na Expres FM je známý symbol živého vysílání „on air“, Classic Praha pracuje s claimem „Poslouchej klidně“.

Vizuály s tvářemi Televize Seznam, které nově dostanou prostor i v éteru, se objeví na outdoorových nosičích v Praze a jejím okolí, v tištěných titulech a formou online bannerů na našich službách i sociálních sítích do konce září.

„V kampani pracujeme s našimi moderátory, konkrétně Jankem Rubešem, Jindrou Šídlem a Mírou Bosákem, kteří budou mít v rádiu krátké vstupy nad aktuálními tématy, politikou či sportem,“ popisuje Jiří Herian, marketingový ředitel Seznam.cz.

Vizuály nové kampaně rádia Expres FM, zdroj: Seznam.cz

Vizuály nové kampaně rádia Expres FM, zdroj: Seznam.cz

Kromě posílení povědomí o samotných rádiích má kampaň upozornit i na nový player, který je od pátku součástí domovské stránky Seznam.cz.

Celý kreativní a vizuální koncept vznikl přímo v marketingovém oddělení Seznam.cz pod vedením Pavla Snížka, grafického designéra Jana Svobody a copywriterů Martina Vtípila a Lukáše Volfa.

-mav-