Lay’s do letní kampaně zapojuje rappera Danga

středa, 24. července 2019, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Lay’s se v letní kampani spojuje s hudbou. Spojuje se s rapperem Dangem.

Klíčový vizuál letní hudební kampaně Lay's, zdroj: PepsiCo

Klíčový vizuál letní hudební kampaně Lay's, zdroj: PepsiCo

Značka chipsů Lay’s sází v letní kampani na hudbu. S claimem „Hudba chutná lépe s Lay’s“ podporuje limitovanou edici hudebních obalů, které jednotlivé příchutě chipsů spojují s různými hudebními žánry. Hudební tematika se propisuje i do reklamní komunikace a spolupráce formou product placementu v nových videoklipech.

„Hlavním cílem kampaně je ukázat, že pestrost příchutí klasické řady Lay’s je stejně široká jako rozmanitost hudebních žánrů. Z nabídky hudebních stylů si totiž vybere každý stejně jako z příchutí Lay’s,“ říká Jana Wiesnerová, junior brand manažerka kategorie snacků společnosti PepsiCo CZ/SK. Lay’s Salted se tak snoubí s popem, k tvrdší rockové hudbě patří ostřejší příchuť Piquant paprika, k hip-hopu pro změnu Fromage, k rytmu latina Green Onion a s country jdou dohromady chipsy Grilled bacon s uzenou příchutí dýmu.

Kampaň je k vidění v televizi a na internetu.

Lay’s se také stala sponzorem pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko prostřednictvím koutku, ve kterém se představovali účinkující. Značka tím chtěla vyjádřit svou podporu mladým a začínajícím pěveckým talentům. Na tuto aktivitu navázala spolupráce se známými hudebníky, například s českým rapperem Renne Dangem nebo se slovenským zpěvákem Martinem Harichem. V nejnovějších videoklipech obou interpretů se chipsy Lay’s objevují formou product placementu. Do budoucna budou k vidění také v klipu Pavla Callty a Dominiky Mirgové, který bude uveden v průběhu letních prázdnin.

Kreativa pochází z dílny agentury Zaraguza.

-stk-