Letiště Praha v letní kampani přibližuje zážitky

neděle, 7. července 2019, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve své letní imageové kampani se Letiště Praha zaměřuje na zážitky z cestování.

Zdroj: Letiště Praha

Zdroj: Letiště Praha

Letiště Praha startuje novou letní imagovou kampaň, v níž stejně jako loni vystupují zaměstnanci. Jejím tématem jsou zážitky z cestování.

S mottem „Pomáháme vám být žážitkům blíž“ kampaň reflektuje snahu letiště neustále rozšiřovat přímá letecká spojení s cílem uspokojit rostoucí poptávku po cestování. V rámci letního letového řádu mohou cestující využít přímých linek z Prahy do více než 160 destinací po celém světě.

„V našich aktivitách a kampaních se dlouhodobě zaměřujeme na to, abychom Letiště Praha posouvali ve vnímání široké veřejnosti jako partnera v cestování, který se stará o bezpečí i komfort cestujících od prvních okamžiků jejich dovolené. V aktuální kampani využíváme silných emocí spojených s cestováním a ukazujeme, jak snadné je díky pohodlnému spojení z Letiště Praha objevovat svět,“ doplňuje Iva Bízová z agentury Loosers, jež je podepsána pod kreativou.  

Kampaň bude k vidění v outdooru, kde využije i netradiční plochy, dále v tisku, na internetu a sociálních sítích. Zapojeni do ní budou i cestovatelé a influenceři. Završí ji v září přímo na letišti cestovatelský festival.

V rámci kampaně využije Letiště Praha i netradiční venkovní plochy, zdroj: Letiště Praha.

V rámci kampaně využije Letiště Praha i netradiční venkovní plochy, zdroj: Letiště Praha.

-stk-