Marketing Rohlik.cz povede Marek Hallér

pondělí, 15. července 2019, 12:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým marketingovým ředitelem online supermarketu Rohlik.cz se stal Marek Hallér.

Marek Hallér, zdroj: Rohlik.cz

Marek Hallér, zdroj: Rohlik.cz

Na pozici marketingového ředitele online supermarketu Rohlik.cz nastupuje Marek Hallér. Ve svém novém působišti se zaměří na rozvoj značky a její personalizaci. „Směr je jasný – hodláme náš vztah se zákazníkem přesunout na osobní úroveň. To znamená personalizaci všech aktivit, které děláme. Možnost ,ušít na míru‘ obchod pro každého jednotlivého zákazníka považuji za naši klíčovou strategickou výhodu,“ vysvětluje Marek Hallér.

Rohlik.cz se chce i nadále věnovat rozšiřování lokálního sortimentu „Zaměření na domácí a špičkový sortiment je součástí dlouhodobé strategie a chceme být jasným lídrem na trhu v šíři a kvalitě nabízených potravin. Zároveň budeme podporovat domácí výrobce a udávat směr dalšího vývoje na retailovém trhu,“ dodává Marek Hallér.

Do Rohlik.cz přichází Marek Hallér z Makra, kde vedl sektor řízení cen a tržeb pro český a slovenský trh. Dříve pracoval sedm let v oblasti retail consultingu, nejdříve pro firmu dunnhumby, která je součástí řetězce Tesco a stojí za programem Clubcard. „Pak jsem pár let pomáhal s rozběhem firmy datasapiens, která se zaměřuje na monetizaci retailových dat. Mé úplné začátky jsou spojené s průzkumem trhu, zejména kvalitativním,“ přibližuje Marek Hallér.

-stk-