Škoda rozšiřuje okruh svých ambasadorů o Sáblíkovou

úterý, 2. července 2019, 17:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se stává novou ambasadorkou značky Škoda.

Luboš Vlček předává Martině Sáblíkové nový vůz Škoda Kodiaq Scout, zdroj: Škoda Auto.

Luboš Vlček předává Martině Sáblíkové nový vůz Škoda Kodiaq Scout, zdroj: Škoda Auto.

Společnost Škoda Auto rozšiřuje okruh svých sportovních ambasadorů. Nově se spojuje s trojnásobnou olympijskou vítězkou v rychlobruslení Martinou Sáblíkovou, která se tak připojí k fotbalistovi Tomáši Vacíkovi, veslaři Ondřeji Synkovi a cyklistům Karle Štěpánové a Jiřímu Ježkovi. 

Spolupráce mezi oběma stranami byla uzavřena na dobu do příštích olympijských her v roce 2022 v čínském Pekingu. „Jsme rádi, že právě Martina Sáblíková rozšiřuje řady ambasadorů naší značky,“ uvedl Luboš Vlček, ředitel Škoda Auto ČR, a dodal: „Je to jedna z našich nejúspěšnějších, ale také nejuniverzálnějších sportovkyň s vynikajícím renomé uvnitř sportovní komunity i mimo ni. Její nadšení, neutuchající touha po úspěchu a schopnost dlouhodobě se udržet na vrcholu výkonnosti skvěle korespondují s poselstvím značky Škoda.“

Sportovní sponzoring hraje v marketingové strategii české automobilky významnou roli. Více než 117 let se aktivně věnuje motorsportu, již 27 let podporuje mistrovství světa v ledním hokeji a letos bude již pošestnácté partnerem cyklistického závodu Tour de France. Je také partnerem mistrovství světa v silniční cyklistice UCI a spolupracuje s Českým svazem cyklistiky. Provozuje vlastní webový portál WeLoveCycling, ostatně jízdní kola a cyklistické doplňky už řadu let sama prodává.

Více o sponzoringových aktivitách automobilky Škoda Auto se můžete dočíst zde. 

-stk-