Aquila v nové kampani představuje letošní AquaBabes

pátek, 30. srpna 2019, 15:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Aquila i nadále pokračuje ve svém projektu AquaBabes. Reklamní spot vychází z klipu k písni Living My Life.

Zdroj: AquaBabes - Aquila

Zdroj: AquaBabes - Aquila

Aquila pokračuje se svým projektem AquaBabes, jehož cílem je podpora mladých talentů. Po roční přestávce doznal určitých změn. Jeho součástí je i aktuální reklamní spot značky, který vychází z hudebního klipu k písni Living My Life. K vidění bude v televizi a na internetu. Samotná píseň je dostupná v hudebních aplikacích Spotify, Apple Music, Deezer a Hudba Play.

„Je pro nás důležité, aby AquaBabes odrážely hodnoty značky, jimiž jsou čistota a přirozenost. Proto klademe velký důraz na autenticitu v průběhu celého tvůrčího procesu i na osobnost a styl jednotlivých děvčat,“ popisuje manažerka značky Aquila Eva Straškrábová.

V rámci AuqaBabes byl tak mapován celý proces tvorby – od tvůrčího soustředění, na kterém mladé muzikantky pod vedením hudebního producenta Jiřího Buriana píší a tvoří svou hudbu, přes buskovací road trip v minivanu v barvách projektu, po vystoupení na střeše hotelu Thermal v Karlových Varech, ze kterých Aquila pochází.

Za tvorbou spotu i hudebního klipu stojí agentura Brainz. Režie se ujal Tomáš Kasal, za kamerou stál David Hofmann. Zvuk vyladil Ecson Waldes a korekci textů k songům si vzal na starost Alasdair Bouch. Na samotném námětu i produkci se kromě kreativní agentury, režiséra a producenta Michala Navrátila podílely také samotné zpěvačky: Simona a Denisa Katzerovi, Eleni Michailidu, Alena Shirmanová-Kostebelová, Huyen Vi Tranová a Zuzana Chalupová.

-stk-