Digi TV uvede Premier Sport, bude i na O2TV a T-Mobilu

pondělí, 5. srpna 2019, 11:45 Aktuality, TV MediaGuru

Nová stanice Premier Sport nabídne přenosy z nejvyšší fotbalové anglické ligy Premier League. Objeví se v nabídkách Digi TV, O2TV a T-Mobile TV.

Zdroj: Digi TV

Zdroj: Digi TV

Skupina Lama Energy Group, vlastník televize Digi TV, získala na další tři roky vysílací práva na zápasy nejvyšší anglické fotbalové ligy Premier League

Vysílání odstartuje v pátek 9. srpna ve 21 hodin úvodním zápasem mezi Liverpool FC a Norwich City na nové televizní stanici s názvem Premier Sport HD. Ve vysílání Digi TV nová stanice nahradí Digi Sport 4 HD.

Kromě Premier LeagueDigi TV vysílací práva na španělskou nejvyšší fotbalovou soutěž LaLigu, první německou Bundesligu, italskou Serii A nebo anglický pohár FA Cup.

Digi TV pak dále poskytne vysílání anglické nejvyšší soutěže i dalším operátorům placené televize, konkrétně O2TV a T-Mobile TV. „V zájmu českých fotbalových fanoušků jsme se dohodli s dalšími televizními operátory a vysílání stanice Premier Sport HD bude dostupné i u T-Mobile TV a O2TV,“ uvedla Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb.

-mav-