Do PR oddělení T-Mobile přichází Mikesková a Janeček

středa, 28. srpna 2019, 10:40 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Kateřina Mikesková a Jiří Janeček se stanou novými členy PR oddělení operátora T-Mobile.

Kateřina Mikesková a Jiří Janeček budou od 1. září působit v PR oddělení operátora T-Mobile, zdroj: T-Mobile.

Kateřina Mikesková a Jiří Janeček budou od 1. září působit v PR oddělení operátora T-Mobile, zdroj: T-Mobile.

Novými členy PR oddělení operátora T-Mobile se od 1. září stanou Kateřina Mikesková a Jiří Janeček. Dvojice vystřídá Annu Hroudovou a Pavlu Hobíkovou, které ze společnosti odešly během letošního léta. Nové tváře budou primárně odpovědni za vztahy s médii, jak v B2C, tak v B2B segmentu.

Kateřina Mikesková pracuje v T-Mobile od roku 1998 a vždy jí byla blízká oblast komunikace a vztahy s klienty. Poslední dva roky zastávala pozici Customer Experience experta, v minulosti působila v týmu Public Affairs. Je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE Praha se zaměřením na mezinárodní obchod a cestovní ruch a držitelkou profesního titulu LL.M.

Jiří Janeček přichází do společnosti T-Mobile z finanční skupiny Wüstenrot, kde tři roky řídil PR aktivity a zastával pozici tiskového mluvčího. Ve stejné roli působil také ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. V PR T-Mobilu již dříve působil. Má za sebou i několikaletou novinářskou zkušenost. Vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se věnoval ekonomické žurnalistice, mezinárodní politice a diplomacii.

-stk-