Jiří Ovčáček bude mít na TV Barrandov vlastní talk show

úterý, 6. srpna 2019, 13:50 Aktuality, TV MediaGuru

Nová talk show TV Barrandov se ve vysílání objeví s nástupem podzimního vysílání na přelomu srpna a září.

Jiří Ovčáček, zdroj: twitterový účet J. Ovčáčka

Jiří Ovčáček, zdroj: twitterový účet J. Ovčáčka

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček bude moderovat vlastní show na TV Barrandov. Informoval o tom web Týden.cz, který patří do stejné mediální skupiny jako TV Barrandov.  Show se objeví v podzimním vysílání barrandovské televize.

Podle informací serveru ParlamentniListy.cz, který Týden.cz cituje, půjde o talk show, která pravděpodobně ponese Ovčáčkovo jméno. Prezidentský mluvčí si bude sám vybírat hosty, s nimiž si v neformální atmosféře bude povídat. TV Barrandov pořad zařadí do vysílání zřejmě jednou týdně. První díl by se měl vysílat během podzimu, možná už koncem srpna.

„Je to skvělý nápad a pro mne obrovská výzva, a hlavně náročná zkouška. Chci nabídnout divákům pořad s úsměvem, laskavý, odlehčený a bez smrtelně vážné politiky. A především, bude to pořad o zajímavých hostech, nikoliv o Ovčáčkovi," uvedl Jiří Ovčáček.

Podle Jaromíra Soukupa, majitele TV Barrandov, se jedná o další potvrzení významu TV Barrandov. „Na spolupráci se moc těším. Jiří Ovčáček je velmi inteligentní, pracovitý a svérázný člověk. Vlastní show mu bude slušet," sdělil Soukup.

-mav-