Nike spouští v Česku svou nákupní aplikaci

pátek, 16. srpna 2019, 07:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Nike rozšiřuje o Českou republiku počet zemí, v níž umožňuje nákupy přímo z aplikace.

Nike uvádí nákupní aplikaci Nike App, zdroj: Nike.

Nike uvádí nákupní aplikaci Nike App, zdroj: Nike.

Sportovní značka Nike od 15. srpna v Česku spustila svou vlastní nákupní mobilní NikeApp. Její uživatelé tak mohou získat zdarma v rámci členství v NikePlus přednostní přístup k novým produktům, tipům od známých sportovců a pozvánkám na speciální akce.

„Aplikace Nike přináší nový způsob nakupování a pomáhá fanouškům sblížit se se značkou více než kdy předtím,“ popisuje Joris van Rooy, viceprezident a generální ředitel Nike Direct EMEA.

Mezi funkcionality aplikace patří i Nike Fit, přes niž lze za pomocí chytrého telefonu  a skenovacího systému najít dokonale padnoucí botu nejen pro uživatele, ale i jeho okolí. V plánu je letos přidat ještě další dvě funkcionality, které budou mít za cíl transformovat zážitek z nakupování jak digitálně, tak fyzicky v kamenné prodejně.

Ukázka NikeApp, zdroj: Nike

Ukázka NikeApp, zdroj: Nike

Aplikace, jež je dostupná pro operační systémy iOS i Android, již byl spuštěna v USA, Francii, Německu, Japonsku, Itálii, Nizozemsku, Španělsku a Velké Británii. Nyní se k nim připojuje dalších 13 trhů, včetně Česka. Kromě verze pro koncové uživatele je k dispozici i varianta pro prodejny.

-stk-