Nová řada Talentu začíná v pátek, v porotě i Bohdalová

pondělí, 26. srpna 2019, 10:10 Aktuality, TV MediaGuru

Od pátečního večera začne televize Prima vysílat novou řadu reality show Česko Slovensko má talent.

Porota pořadu Česko Slovensko má talent se speciálním hostem Jiřinou Bohdalovou, foto: FTV Prima

Porota pořadu Česko Slovensko má talent se speciálním hostem Jiřinou Bohdalovou, foto: FTV Prima

Osmá řada talentové reality show Česko Slovensko má talent (ČSMT) zahájí v pátek 30. srpna 2019 na obrazovkách TV Prima od 20:15. Vysílat se bude také na slovenské TV Joj. 

Letošní rok zůstává stejné složení poroty (zpěvačka a moderátorka Marta Jandová, herečka Diana Mórová, herec a hudebník Jakub Prachař a porotcovská stálice producent Jaro Slávik) i moderátorů (David Gránský a Lujza Garajová Schrameková). V několika dílech se objeví jako porotkyně Jiřina Bohdalová.

Novinkou letošního ročníku je navazující pořad ČSMT Aftershow s moderátory Jakubem Kotkem a Soniou Edde. ČSMT Aftershow se bude vysílat na Prima Cool každé pondělí, poprvé 2. září od 20:15.

V pořadu vystoupí soutěžící z celé Evropy, ale také z Asie, USA, Brazílie a Austrálie. Vloni se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska a Ukrajiny, letos dominovali z cizinců Poláci.

Loňskou řadu soutěže, kterou Prima vysílala od 30. srpna do 1. prosince 2018, v průměru sledovalo 622 tisíc diváků starších 15 let při podílu 17 %. V divácké skupině 15–69 si pořad připsal vyšší podíl 18 % a v 15–54 ještě vyšší 21 %. Šlo o nejlepší výsledek pořadu od roku 2012. 

-mav-