Prima připravuje čtvrtou řadu seriálu Polda

čtvrtek, 15. srpna 2019, 07:35 TV MediaGuru

Nové díly seriálu Polda začala připravovat televize Prima. Čtvrtá řada se ale bude vysílat až v příštím roce.

Z natáčení čtvrté řady seriálu Polda, zdroj: FTV Prima

Z natáčení čtvrté řady seriálu Polda, zdroj: FTV Prima

Televize Prima zahájila natáčení čtvrté řady krimiseriálu Polda. V té se má opět objevit David Matásek, stejně jako další postavy v podání Igora Orozoviče, Jiřího Vyorálka, Jany Kolesárové nebo Ondřeje Pavelky a nově také Vladimíra Polívky. Na televizních obrazovkách se nová řada seriálu objeví až v příštím roce.

První řadu osmidílného seriálu Polda odvysílala Prima na podzim roku 2016. V průměru ji sledovalo 840 tisíc diváků starších 15 let při podílu 19 %. Také druhá řada, vysílaná na podzim 2017, si ve výsledku připsala podíl na sledovanosti ve výši 19 % (15+). Dosud poslední třetí řadu nabídla Prima na jaře 2018. Zaznamenala dosud nejvyšší sledovanost – v průměru ji zhlédlo milion diváků starších 15 let a podíl na sledovanosti dosáhl 24 %.

Třetí série sice skončila odchodem postavy Davida Matáska od policie, příběh by ale měla posunout právě role Vladimíra Polívky. „Doufám, že společně tomu dáme nějaký nový rozměr. Dělat čtvrtou sérii se může zdát jako troufalost, ale věřím, že diváka nezklameme,“ uvedl Polívka.

-mav-