Česká spořitelna spouští podzimní kampaň na úvěry

pondělí, 16. září 2019, 10:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Česká spořitelna na podzim podpoří své půjčky s mottem: „Nastavíme vám půjčku se splátkou, kterou v klidu unesete“.

Česká spořitelna se na podzim v komunikaci zaměří na půjčky, zdroj: Česká spořitelna.

Česká spořitelna se na podzim v komunikaci zaměří na půjčky, zdroj: Česká spořitelna.

Česká spořitelna spouští od pondělí 16. září podzimní kampaň na podporu půjček s mottem „Nastavíme vám půjčku se splátkou, kterou v klidu unesete“.

„Kampaň klade důraz na to, že není dobré přepínat své síly. A pro půjčování to platí dvojnásob. Proto klientům garantujeme nejnižší možnou splátku, která nezatíží jejich měsíční rozpočet. Půjčku jim zkrátka v souladu s poradenstvím Moje zdravé finance nastavíme tak, aby splácení hravě zvládli. Nabídka sjednání půjčky s garancí nejnižší splátky je platná do konce října,“ říká ke kampani Filip Belant, ředitel nezajištěných úvěrů v České spořitelně.

Kampaň poběží až do 24. listopadu v televizi, rádiu, tisku, outdooru a na internetu. Její součástí jsou i direct maily, komunikace na sociálních sítích, v rámci digitálního bankovnictví George a na pobočkách. Hlavní cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi, které nechtějí ztrácet čas správou financí a chozením na pobočku. Zároveň jsou pro ně peníze od toho, aby zajistily chod rodiny.

Na přípravě kampaně se podílela kreativní agentura VMLY&R. O produkci se postarala společnost Stink Films. Reklamní spot natočil režisér Jan Švejkar.

-stk-