Mall.tv zařadí thriller #martyisdead, vyhrál na Serial Killer

pondělí, 30. září 2019, 07:30 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Online premiéra osmidílné novinky Mall.tv je plánována na 20. října v Česku i na Slovensku.

Nejlepším webseriálem střední a východní Evropy se na festivalu Serial Killer stal #martyisdead. Thriller inspirovaný reálnými případy kyberšikany uspěl v konkurenci polského intimního dramatu Kontrola nebo finských Historek z koupelny. Online premiéra osmidílné novinky Mall.tv je plánována na 20. října v Česku i na Slovensku, kde v polovině září spustila internetová televize svou lokální verzi.

Nový thriller #martyisdead, jehož první díl představili tvůrci na festivalu Serial Killer, vypovídá o tom, co vedlo dosud bezproblémového patnáctiletého Martina přezdívaného Marty, k tomu, aby vzal do ruky mobil a natáčel se v situacích, ze kterých mrazí.

Osm dvanáctiminutových epizod vzniklo v produkci společnosti Bionaut a ve spolupráci s projektem Bezpečně na netu, který se stal partnerem seriálu. Hlavní roli tragicky zesnulého Martyho ztvárnil Jakub Nemčok, jeho seriálovými rodiči se stali Petra Bučková a Jan Grundman a role spolužáků si zahráli Sára Korbelová a Matěj Havelka.

První díl oceněného thrilleru odvysílá Mall.tv v neděli 20. října, dalších sedm epizod bude následovat v týdenní periodicitě. Premiérové uvedení proběhne současně v obou zemích, ve kterých internetová televize působí, na Slovensku bude seriál k vidění v českém znění s titulky.

-mav-