Startuje evropská kampaň k uvedení značky Westfield

pondělí, 23. září 2019, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Uvedení nové značky obchodních center Westfield podpoří kampaň s názvem „Come Together“.

Jeden ze tří klíčových vizuálů kampaně Westfield Chodov, zdroj: Unibail-Rodamco-Westfield

Jeden ze tří klíčových vizuálů kampaně Westfield Chodov, zdroj: Unibail-Rodamco-Westfield

Skupina Unibail-Rodamco-Westfield spouští svou první celoevropskou marketingovou kampaň nazvanou „Come Together“, jejímž cílem je podpořit uvedení nové značky Westfield napříč kontinentální Evropou.  

Značka Westfield se objeví v deseti nákupních centrech po celé Evropě, včetně České republiky, kde se obchodní centrum Chodov změní na Westfield Chodov.

„Očekávání zákazníků se rychle mění. Zákazníci dnes chtějí zážitky, a nejen transakce. Westfield jako jediná globální značka nákupních center ilustruje v rámci kampaně Come Together náš slib nabízet nejen mix toho nejlepšího z obchodů a značek, ale i gastronomie, volnočasových aktivit, zábavy, zákaznických služeb a akcí,“ dodává Myf Ryanová, marketingová ředitelka pro Evropu a ředitelka pro značku a strategický marketing skupiny Unibail-Rodamco-Westfield.  

Kampaní, jež bude k vidění v tisku, outdooru, na internetu a sociálních sítích, chce nová značka zdůraznit, že její centra nenabízejí jen možnost nakupování, ale jsou i místem k setkávání. Jejím ústředním prvkem je reklamní spot s písní skupiny Beatles, jenž byl natočen v obchodním centrum na Chodově.

Reklamní vizuály, jež se objeví například v outdooru nebo tisku, zobrazují setkávání různých typů zákazníků, zážitků a také zájmů. Pro Českou republiku jsou připraveny tři verze, z nichž každá zachycuje jeden ze tří pilířů značky napříč oblastmi módy, zábavy, gastronomie a rodinných aktivit.  

Zdroj: Unibail-Rodamco-Westfield

Zdroj: Unibail-Rodamco-Westfield

Zdroj: Unibail-Rodamco-Westfield

Zdroj: Unibail-Rodamco-Westfield

Uvedení nové značky doplní 26. září také akce v obchodním centru Chodov, jež přinese mimo jiné koncert britské skupiny Clean Bandit. Vstupenky na něj jsou zdarma.

Pod kreativou kampaně je podepsána pařížská agentura BETC. Koncert pořádá společnost Fuel.

-stk-