Benzina kampaní posiluje příslušnost ke značce Orlen

pátek, 25. října 2019, 13:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Benzina chce posílit svou příslušnost ke skupině Orlen. Komunikuje ji na čerpacích stanicích i reklamní kampaní.

Spojené logotypy společností Benzina a Orlen se objeví i na výdejních stojanech, zdroj: Unipetrol.

Spojené logotypy společností Benzina a Orlen se objeví i na výdejních stojanech, zdroj: Unipetrol.

Benzina posílí své spojení s nadnárodní skupinou Orlen. Na vybraných plochách čerpacích stanic se vedle loga Benziny začne objevovat také orel symbolizující skupinu, do které Benzina patří. Zavedení společných logotypů obou společností bude podpořeno reklamní kampaní.

„Benzina patří do velké mezinárodní sítě s téměř třemi tisíci čerpacích stanic v pěti zemích a dlouhodobě se opírá o finanční zázemí a obchodní zkušenosti sdílené v rámci mezinárodního koncernu Orlen. Tento společný obchodní model, důraz na kvalitu a spojení tradice s moderní přítomností nyní chceme připomenout jak české veřejnosti, tak mezinárodním zákazníkům, kteří cestují přes území České republiky. Věříme, že nám tento krok pomůže k získání nových zákazníků,“ vysvětlil Tomasz Wiatrak, předseda představenstva skupiny Unipetrol, která pod značkou Benzina provozuje v Česku a na Slovensku celkem 419 čerpacích stanic. „Dalším krokem bude zavedení mezinárodních platebních služeb,“ doplnil Wiatrak.

Reklamní spot k posílení příslušnosti Benziny ke skupině Orlen

Spojené logotypy společností Benzina a Orlen se objeví například na cenových totemech, výdejních stojanech a obrazovkách uvnitř čerpacích stanic. Součástí bude i marketingová kampaň, která od 28. října poběží v televizi, outdooru, na internetu a sociálních sítích.

Orlen provozuje více než 2800 čerpacích stanic v pěti zemích – v Polsku (1784) a Litvě (25) pod značkou Orlen, v Německu pod značkou Star (584) a v Česku (413) a na Slovensku (6) pod značkou Benzina. Mezi atributy značky Orlen patří modernost, důvěra, příznivost, široká nabídka a vysoká kvalita výrobků a služeb. Od roku 2005 byl Orlen majoritním akcionářem skupiny Unipetrol a v roce 2018 se stal jejím jediným vlastníkem.

-stk-