Globální marketing firmy Neeco povede Lucie Zaki

sobota, 26. října 2019, 08:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketing a komunikační aktivity společnosti Neeco Global ICT Services řídí Lucie Zaki.

Lucie Zaki, zdroj: Neeco

Lucie Zaki, zdroj: Neeco

Novou manažerkou marketingu společnosti Neeco Global ICT Services se stala Lucie Zaki. Ve své pozici povede marketingový tým a bude zodpovědná za globální marketingovou strategii a komunikační aktivity firmy po celém světě.

„Neeco v současné době rychle roste a prochází transformací, a proto sílí i potřeba kvalitní marketingové komunikace. Mým cílem bude nejen dokončit transformaci marketingového oddělení, ale i zavedení nových postupů a zapojení nových komunikačních kanálů,“ říká Lucie Zaki a dodává, že do komunikační strategie firmy chce zařadit nové marketingové přístupy založené na úzké spolupráci s obchodním týmem.

Lucie Zaki se dlouhodobě specializuje na marketingovou komunikaci na B2B trzích. Působila jako marketingová manažerka firem z oblasti průmyslu, energetiky či informačních technologií. Realizovala exportní průmyslové veletrhy v agentuře Czech Trade. V uplynulém roce působila jako konzultantka marketingových strategií a založila iniciativu #vsichnizB2Bmarketingu, je místopředsedkyní Revizní Rady PR Klubu.

-stk-