HN zavádějí čtvrtletní speciál, první je o budoucnosti

pondělí, 14. října 2019, 10:55 Aktuality, Tisk MediaGuru

Hospodářské noviny začínají vydávat HN speciál, vycházet bude každé tři měsíce.

Zdroj: Economia

Zdroj: Economia

Hospodářské noviny vydávají od pondělí 14. října nový speciální magazín s názvem HN speciál – 13 důvodů, proč se nebát budoucnosti. Přináší pohled do budoucnosti Česka, byznysu, technologií a společnosti. Nový formát bude vycházet každé čtvrtletí.

„Těžko by se pro začátek hledalo lepší téma, než je budoucnost. Česko má spoustu předpokladů, aby v budoucnu uspělo. Ano, cesta to nebude snadná, musíme při ní vyřešit řadu ekonomických a společenských problémů, ale je to jenom na nás,“ komentuje výběr prvního tématu vedoucí speciálu Luboš Kreč.

Na tento speciál navážou Hospodářské noviny každé tři měsíce dalším speciálním vydáním, které bude vždy zaměřeno na jiné téma. Rozsah speciálu je více než sto stran, prodejní cena 99 korun.

„Speciály cílíme na lidi, kteří se zajímají, chtějí porozumět tomu, co se děje v ekonomice, společnosti, domácí i zahraniční politice, technologiích a dalších oblastech našeho života. Cílí na každého, kdo má chuť číst, ponořit se do tématu, a my mu k tomu nabídneme analýzy, rozhovory, reportáže i atraktivní grafické a obrazové zpracování." Doplňuje šéfredaktor Hospodářských novin Martin Jašminský.

-mav-