Jameson propaguje „staršího bratra“ Black Barrel

středa, 23. října 2019, 10:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Irská whiskey Jameson podporuje kampaní svou prémiovější variantu Black Barrel.

Zdroj: Repro YT Jamesoncz

Zdroj: Repro YT Jamesoncz

Značka irské whiskey Jameson kampaní propaguje svou variantu Black Barrel. K vidění je v outdooru, televizi a také na internetu.

Black Barrel, jenž je na trhu od loňského října, je k dostání především v irských hospodách, lepších restauracích, „low energy“ barech a také v podnicích, kde se se značkou Jameson aktivně pracuje. „Black Barrel vnímáme jako staršího bratra Jamesona. Je to vyzrálejší, prémiovější produkt z Jameson rodiny a od toho se odvíjí i cílová skupina,“ popisuje na dotaz MediaGuru.cz brand manažer Tomáš Hvězda s tím, že primárně Black Barrel cílí na muže starších 35 let, kteří už mají s whiskey zkušenost a rádi by se posunuli na další úroveň. „Nicméně celá značka Jameson je celkem dost oblíbená i u žen, takže se v komunikaci genderově nevyhraňujeme a jsme rádi i za ženské publikum,“ dodává Hvězda.

Reklamní spot na podporu Jameson Black Barrel

Kampaň poběží až do konce října v outdooru, kde využívá bigboardy, smartboardy, billboardy, CLV i LED obrazovky. Na internetu a v televizi, kde se objevuje v rámci sponzoringu na České televizi, je plánována do poloviny listopadu.

Kromě nadlinkové komunikace pracuje Black Barrel i s celou řadou hudebních partnerství, například s letními festivaly Mighty Sounds, Brutal Assault či Metronome Festival. „Jsme také v úzké spolupráci s Marpem a jeho Troublegangem,“ doplňuje Tomáš Hvězda.

Jameson Black Barrel spolupracuje s Marpem a jeho Troublegangem.

-stk-