Modrá pyramida spustila kampaň na svou aplikaci

úterý, 29. října 2019, 15:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Modrá pyramida začala podporovat novou aplikaci MP Home nadlinkovou kampaní.

Zdroj: Modrá pyramida

Zdroj: Modrá pyramida

Modrá pyramida začala s podporou své mobilní aplikace MP Home, jejíž hlavním cílem je usnadnit klientů cestu k novému bydlení, při které využijí úvěr od Modré pyramidy.

„Přestože aplikace přináší komplexnější přehled služeb i produktů Modré pyramidy, zaměřili jsme se nyní v reklamě na mnohdy nejvíce trnitou část cesty k vlastnímu bydlení, a to pořízení úvěru. Řekli jsme si, jak jinak evokovat množství věcí, na které je třeba myslet v souvislosti s vyřizováním úvěru, koupí nebo rekonstrukcí nemovitosti než nekonečnou řadou poznámek na barevných lepících,“ přibližuje manažer marketingu Modré pyramidy Ondřej Suchý. 

Kampaň, jež cílí na klienty i neklienty Modré pyramidy, běží v televizi, rádiu, outdooru a na internetu. V televizi je nasazen 10s reklamní spot. V síti Radiohouse běží půlminutový rozhlasový spot, zároveň je firma sponzorem časomíry a součástí jsou i moderátorské vstupy. Na internetu využívá branding na hlavních zpravodajských serverech, displejovou reklamu i bumper na YouTube. 

Reklamní spot Modré pyramidy na podporu aplikace MP Home

Kreativa vznikla in-house. Interně byla kampaň i produkována, v závěru byla finalizována za pomoci nové kreativní agentury BrainOne. Režie se ujal Jan Hegar. 

-stk-