Vyhnánková a Losekoot vydávají knihu o sítích

pondělí, 7. října 2019, 10:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

V nakladatelství Jan Melvil Publishing vychází kniha Jak na sítě od Elišky Vyhnánkové a Michelle Losekoot.

Zdroj: Jan Melvil Publishing

Zdroj: Jan Melvil Publishing

Na knižní pulty právě přichází kniha Jak na sítě – Ovládněte čtyři principy úspěchu na sociálních sítích od Elišky Vyhnánkové a Michelle Losekoot. Vydalo ji brněnské nakladatelství Jan Melvil Publishing.

Kniha má za cíl vysvětlit, jak o sítích přemýšlet, koho a jak na různých sítích oslovit, jak ovládnout potřebné strategie a správně změřit kampaň. Určena je pro marketéry, podnikatele, influencery a další, kteří chtějí na sociálních sítích uspět.

„Knihu jsme s Eliškou psaly dva roky a kromě našich rad jsou v ní i rady, tipy a postřehy od 50 nejlepších českých a slovenských marketérů,“ říká Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková k tomu dodává: „Kniha má také onlinovou verzi, která ji doplňuje bohatými doplňkovými materiály v podobě pracovních listů, kontrolních seznamů a článků prohlubující témata v knize.“

Oficiální křty knihy Jak na sítě za účasti obou autorek, kmotrů a dalších hostů se budou konat v úterý 8. října od 18:00 v knihkupectví Martinus v Bratislavě v ulici Obchodná a ve středu 9. října od 15:30 v Paláci knih Luxor v Praze na Václavském náměstí. V úterý 15. října proběhne od 19:00 hodin křest večírek v Theatre Royal na pražských Vinohradech.

Michelle Losekoot se živí marketingem přes deset let. Vymýšlí pro své klienty strategie a obsah na sociální sítě, pečuje o online komunity a píše texty. Posledních sedm let také školí firemní týmy a vede veřejné kurzy obsahového marketingu. Pravidelně usedá v porotách marketingových soutěží a přednáší na konferencích. Společně s Milošem Říhou napsala knihu Bez jablka (Motto, 2016) a píše blog tesnevedle.com.

Eliška Vyhnánková působí od roku 2011 jako konzultantka a lektorka sociálních sítí pro jednotlivce, firmy i státní úřady. Před odchodem na volnou nohu se věnovala rozvoji nástrojů na monitoring sociálních sítí ve společnosti Newton Media. Kromě toho přednáší, moderuje odborné akce, píše články a je porotkyní marketingových soutěží.

-stk-