Autor textu MediaGuru
Vedení české pobočky komunikační agentury Grayling má od října na
starosti Jana Pečenková.
Do čela české pobočky mezinárodní komunikační agentury Grayling v říjnu nastoupila Jana Pečenková, která dosud v agentuře vedla divizi Public Relations. Z pozice generální ředitelky je nově zodpovědná za obě divize, Public Relations i Public Affairs.
„V Graylingu se už delší dobu intenzivně zaměřujeme na propojování služeb Public Relations a Public Affairs a nabízíme tak klientům komplexní balík výhod, které jim z této synergie plynou. U řady našich klientů díky tomu dosahujeme viditelných obchodních výsledků. Vzhledem k tomu, že jsme jednou z mála agentur na našem trhu, která může takové služby a v takovém rozsahu nabídnout, chceme se tomu věnovat i nadále a rozšiřovat portfolio našich klientů i do dalších segmentů,“ popisuje Jana Pečenková.
Jana Pečenková je v Graylingu čtvrtým rokem, přičemž poslední dva roky vedla divizi Public Relations. Předtím působila několik let v agenturním prostředí na manažerských pozicích.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Na čele sobotního večera po 20:00 skončil s malým náskokem seriál
Chalupáři před Zázraky přírody. Dařilo se mu ale ve všech diváckých
skupinách, větší odstup zaznamenal v 15–54.
Výsledky pátečního prázdninového večerního vysílání se nemění. Na
čele zůstává po 20:00 Všechnopárty před Vyprávěj. Druhý jmenovaný má
zároveň nejvyšší sledovanost ve skupině 15–54.
Netflix chce posílit nabídku živého vysílání a letos do něj investuje
přibližně jednu miliardu dolarů, tedy pět procent celkového rozpočtu na
obsah. Streamovací služba si od živých přenosů slibuje vyšší zapojení
uživatelů, růst reklamních příjmů i větší příliv nových
předplatitelů.