Agrofert si zaplatil novinové vklady i v denících mimo Mafru

čtvrtek, 14. listopadu 2019, 17:20 Aktuality, Tisk, Reklama MediaGuru

Agrofert pokračuje v komunikační kampani masovým novinovým vkladem do denního tisku.

Agrofert pokračuje ve své komunikační kampani k široké veřejnosti formou novinového vkladu s názvem Pravda o Agrofertu. Postupně ho vkládá do většiny tištěných deníků. Objevuje se tak i mimo deníky mediální skupiny Mafra. Konkrétně v tomto týdnu vychází pokaždé v jednom z českých deníků – v Mladé frontě Dnes, Právu, Hospodářských novinách, Deníku, Metru, Lidových novinách, Blesku, Aha! a ve sportovním deníku Sport. Kromě toho vychází v uvedeném termínu jednou také v týdeníku 5+2.

Podle Agrofertu je cílem šestnáctistránkové novinové přílohy předat veřejnosti informace, aby si lidé mohli udělat na práci Agrofertu vlastní názor. Vklad má zároveň završovat první fázi nadlinkové kampaně „Ještě, že vás máme“, kterou Agrofert spustil koncem září a formou televizních spotů a inzerce v tisku představoval každodenní práci svých zaměstnanců.

„Forma novinového vkladu nám poskytla dostatek prostoru pro vysvětlení některých mediálních mýtů. Informace v něm jsou podložené přímo našimi daty a věříme, že pokud si je lidé přečtou, budou si pak moci lépe vytvořit na Agrofert svůj názor," uvedl Ondřej Sečka, marketingový manažer Agrofertu.

-mav-