Chupa Chups ukazuje zábavu dětí a teenagerů

neděle, 24. listopadu 2019, 09:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Lízátka Chupa Chups staví kampaň na paralelách mezi tím, jak se bavily děti, kdy ještě byli jejich nejlepší kamarádi rodiče, a tím, jak se baví v náctiletém věku.

Klíčový vizuál k nové kampani značky Chupa Chups, zdroj: Triad Advertising

Klíčový vizuál k nové kampani značky Chupa Chups, zdroj: Triad Advertising

Značka lízátek Chupa Chups spustila novou imageovou kampaň, která rozšiřuje původní koncept „Forever Fun“, cílící především na starší teenagery.

„Smyslem kampaně je především teenagerům připomenout, že každý z nás má v sobě někde ukryté to malé dítě, které se kdysi dokázalo těšit z maličkostí, bylo bezstarostné, na nic si nehrálo a užívalo si života naplno a bez přetvářky. A my jim chceme pomoct ho opět najít,“ říká Katarína Fiantoková, brand manager Chupa Chups.

Kampaň staví na paralelách mezi tím, jak se bavily děti, kdy ještě byli jejich nejlepší kamarádi rodiče, a tím, jak se baví v náctiletém věku. „Vybrali jsme několik typických dětských her a aktivit, které konfrontujeme s jejich ,dospělejšími‘ variantami – klasické skákání přes gumu má svou vylepšenou podobu v bunjee jumpingu a malování na obličej v používání filtrů třeba na Instagramu,“ vysvětluje Rado Jankovič, creative team leader z agentury Triad Advertising, jež je pod kampaní podepsána. „Přestože kampaň spouštíme v předvánočním období, svátkům se v komunikaci zcela vyhýbáme. Hlavním poselstvím claimu ,Forever Fun‘ je mimo jiné to, že zábavu s lízátkem zažijete kdykoli – tak proč čekat na Vánoce,“ doplňuje.

Zastřešující vizuál je postaven na principu koláží a svou překotnou dynamikou reflektuje stále se zvyšující tempo informací nejen ve světě mladých lidí. K ulehčení komunikace si vypůjčuje i vizualitu „stickers“ a filtrů, známých ze sociálních sítí.

Kinospot od značky Chupa Chups

Kampaň bude probíhat do 15. prosince v kině, v televizi na Óčku, na YouTube a sociálních sítích Facebook a Instagram. K vidění bude také na plakátech na středních školách v Česku a na Slovensku.

-stk-