Komunikaci a PR Four Seasons Hotel vede Tamchynová

pátek, 22. listopadu 2019, 09:25 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Ředitelkou PR a komunikace Four Seasons Hotel Prague se stala Veronika Tamchynová.

Veronika Tamchynová, zdroj: Four Seasons Hotel Prague

Veronika Tamchynová, zdroj: Four Seasons Hotel Prague

Veronika Tamchynová se stala novou ředitelkou PR a komunikace pražského hotelu Four Seasons Hotel Prague. Na této pozici tak nahradila Martinu Vávrovou, která se stala ředitelku marketingu hotelu.

V roli ředitelky PR a komunikace bude mít Tamchynová zodpovědnost za strategické vedení a koordinaci kampaní společnosti na klíčových a nových trzích, včetně restaurace CottoCrudo a AVA Spa, digitální marketing, projekty sociální odpovědnosti, komunikaci se spolupracujícími agenturami a další.

„Mým cílem je udržet a nadále posilovat vysokou úroveň prezentace hotelu Four Seasons Prague u nás i v zahraničí. V příštím roce budeme rozvíjet spolupráci hotelu s českými značkami a pokračovat ve spolupráci s Mercedes-Benz Prague Fashion Week a Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech. Plánujeme také navázat na úspěšný koncept našich pop-up restaurací a pracujeme na nových unikátních zážitcích, které budou představeny během příštího roku,“ popisuje Veronika Tamchynová.

Veronika Tamchynová v minulosti působila jako ředitelka interní komunikace a PR pro společnost IBM, marketingová konzultantka pro Walt Disney Company nebo vedoucí globální komunikace v DHL IT Services. V posledních letech pracovala pro společnost NBCUniversal International Networks jako vedoucí komunikace kanálu E! Entertainment pro Českou republiku a Slovensko a na pozici marketingové ředitelky módního časopisu Vogue CS. Rovněž je spoluzakladatelkou konference Inspirativní Networking, určenou pro manažerky ze středního a vyššího managementu.

-stk-